Rejestracja w programie PROJEKTOR

1

2

3

4

5

Zasady programu
Dane szkoły
Dane dyrektora i opiekuna
Warunki
Login i hasło

Witamy w elektronicznej bazie szkół biorących udział w programie 'PROJEKTOR - wolontariat studencki'.

Przystępując do Programu, Państwa szkoła uzyskuje możliwość poszerzenia swojej oferty poprzez projekty edukacyjne prowadzone przez wolontariuszy PROJEKTORA. Docierają oni do najbardziej odległych miejscowości (liczących nie więcej niż 20 tys. mieszkańców), aby inspirować dzieci i młodzież do nauki, odkrywania pasji i twórczego rozwoju. Program 'PROJEKTOR - wolontariat studencki' to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

W ramach Programu mogą być realizowane dwa rodzaje projektów:
  • systematyczne: 3 spotkania wolontariuszy z uczniami w celu realizacji spójnego pod względem merytorycznym projektu edukacyjnego z tą samą grupą uczestników. Każde spotkanie trwa min. 2 godziny dydaktyczne. Projekt systematyczny trwa od 2 do 6 tygodni.
  • wakacyjne / feryjne: kilkudniowy pobyt wolontariuszy w szkole w celu realizacji zajęć edukacyjnych z dziećmi. W tym czasie winno odbyć się co najmniej 5 spotkań realizowanych przez kolejne dni robocze. Każde ze spotkań to około 5 godzin dydaktycznych w ciągu jednego dnia.
Udział szkoły w programie jest całkowicie bezpłatny, a tematyka i termin realizacji projektów są każdorazowo uzgadniane między wolontariuszami a szkołą.
Zapraszamy do rejestracji Państwa placówki w bazie Programu. W razie problemów prosimy o kontakt z Biurem Programu, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 pod bezpłatnym numerem infolinii: 800 444 131.

Dalej
„PROJEKTOR - wolontariat studencki” to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności,
którego realizatorem jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.